کاربران پیامکی با ما باشید...

برای ارسال پیامک های خود و درج در سایت بانک پیامک ، لطفا به لینک زیر بروید.

(( بخش ارسال پیامک ))

یارو بچش بعد از عید فطر به دنیا میاد، اسمشو می ذاره : پسفطرت !
8
یارو بعد از عمری میره مو می‌کاره ، اسمش واسه حج واجب درمیاد .
9
غضنفر پسرش کور به دنیا میاد اسمشو می ذاره حیدرمریم زاده !
10
ادامه مطلب "جوک دوستانه 2"
تقویم تاریخ: پانصد سال پیش در چنین روزی رومیان سنگ توالت را اختراع کردند و پنجاه سال بعد ایرانی ها با گذاشتن سوراخی در ته آن، آن را تکمیل نمودند.
1
مادر : پسرم ، من دارم می رم خرید یه وقت به کبریت دست نزنی ها پسر : نه مامان جون من خودم فندک دارم
2
یه بنده خدائی یه جسد می بره پزشکی قانونی. بهش میگن: چطور مرده؟ میگه: سم خورده. میگن: پس چرا زخمیه؟ میگه: آخه نمی خورد
3
ادامه مطلب "جوک دوستانه 1"
اومده از خواب بیدارم کرده میگه خوابی ؟ پـــــ نه پــــ دوستم چشم گذاشته منم رفتم زیر پتو قایم شدم نصف شبی:-(
8
رفتم آرایشگاه،دیدم شلوغه وایسادم دم در،آرایشگر منو که دید پرسید : موهات میخای اصلاح کنی؟
گفتم:نه په، اگزوز ماشینم سوراخ شده آوردم اونو تعمیرکنی
خودشم خندش گرفته بود از سوالش
9
رفتم بالای برج میخواستم خودمو بندازم پایین یارو میگه میخوای خودکشی کنی؟ میگم پــــ نه پــــــ اومدم ببینم سرعت صفر تا صدم از این بالا تا پایین چقدر میشه، بجای پروژه بدم دانشگاه
10
ادامه مطلب "پیامک پَ نَ پَ 1"

دقت کردین تو این تبلیغ رب گوجه فرنگى اویلا،مرده یه گوجه فسقلى اندازه ى یه حبه قند گذاشته تو طناب تازه توقع داره چهار تا گوجه گنده دیگرو هم حل بده.خدایى صداو سیما مردمو اسب تصور نمیکنن؟ با این تبلیغاشون؟!

1
عاقا دقت کردین تو این تبلیغات لواشک همپا پسره داره ماشین میرونه دخترا هم اون پشت دارن لواشک و آلوچه میخورن؟؟؟
اینا کجاش تبلیغه؟؟؟
اینا دارن یادمون میدن با مخاطب خاصمون چطوری رفتار کنیم!!!
تا اکتشافات بعدی بدرود....
2
تا حالا دقت کردین تا تقویم سال جدید می گیریم اولین چیزی که می بینیم تاریخ تولدمونه که ببینیم چند شنبه میشه!
نگو این طور نیست!
3
ادامه مطلب "پیامک دقت کردین"
یکی از فانتزی هام یا بهتره بگم آرزوهام اینه که برم کره و از 24 ساعت شبنه روز 25 ساعتشو بشینم چیز میز دانلود کنم :|
خداییش هر کی چنین فانتزیی داره بلایکه
1

یکی از فانتزی های ذهن مریضم اینه که برم سر صحنه ی فیلم برداری این فیلم های هندی سر همون سکانسی که ایشواریا داره میخونه و حرکات مبتذله موزون انجام میده،بعدش یه هو این ایشواریا بامن چش توچش میشه زمان برای چن ساعت متوقف میشه و یه دل نه صد دل عاشقم میشه،بعد یه هو ایشواریا بگه:دس دس دس/حاج بزاد بیا ما برقص.
منم درحالی که فیلتر سیگارمو بندازم تو پمپ بنزین پشت سرم بره رو هواجو بگیرتم برم هلی کوپتری بزنم که یه هو کارگردان که از قضا امیتاباچانه داد بزنه کات،کات کااات،منم که جو گرفته نمیتونم خودمو کنترل کنم و به امیتاب بگم عمو پیری برو از خدا بترس،صدای کلنگ قبرت به گوش میرسه.امیتابم از این حرفم تحت تاثیر قرار بگیره وبره باقی عمرش رو تومعبدهای کنار رود گنگ به ریاضت بشینه ومنم دست ایشواریا رو بگیرم بریم سمت خورشید و ذوب بشیم.

2

فانتزی من اینه با پسردایی ام بزرگ که شدیم یه بوگاتی بخریم هی تو خیابونا دوردور کنیم و بعدش بریم سر تمرین تیم ملّی بسکتبال من براش پاس الیاف بندازم اون دانک بزنه بعد اون بندازه من دانک بزنم خلاصه دعوت شیم به شیکاگو بولز و با لبرون کل بندازیمو روشو کم کنیم .چه خوب بود اگه اینجوری می شد.!!!!!!!!!!!!!!!!

3
ادامه مطلب "پیامک فانتزی من اینه 1"

فال انبیا معروف به فال 29 پیامبر الهی است...

برای گرفتن فال ابتدا نیت کرده و سپس فقط یک عدد از 1 تا 29 را انتخاب کنید

حال روی عدد انتخاب شده در لینک زیر کلیک کنید تا فال شما نمایان شود.

16 اسماعیل - 7 ایوب - 26 یعقوب - 8 موسی - 9 عیسی - 6 یحیی - 15 شیث - 28 آدم - 25 هود - 29 نوح - 4 یوشع - 17 ذوالکفل - 19 سلیمان - 14 خضر - 5 لوط - 22 هارون - 10 الیاس - 1 صالح - 18 زکریا - 11 محمد - 21 لقمان - 27 یونس - 24 اسحاق - 2 ادریس - 13 ذوالقرنین - 23 یوسف - 3 شعیب - 20 ابراهیم - 12 داوود

ادامه مطلب
ادامه مطلب "فال انبیای الهی"

فال حافظ شیرازی با معنی و تفسیر و تعبیر فارسی کامل

فال گرفتن از دیوان حافظ حال و شرایط خاصی دارد که معمولاً هنگامی که افراد دور یکدیگر جمع شده اند به گرفتن فال می پردازند. در موارد دیگر انسان باید شرایط روانی خاصی که مقتضای حال باشد داشته باشد. فال خوانی کار هر کسی نیست. در اغلب موارد فردی که ریش سفید مجلس و مورد احترام دیگران است و از صدایی دلنشین و سواد کافی برخوردار می باشد، برای فال گرفتن و فال خوانی انتخاب می شود. شیوه ی انتخاب غزل و فال خوانی نیز دارای آداب و شرایطی است. گرفتن بیش از سه فال برای یک نفر نشانه ی بی احترامی به حافظ قلمداد می شود.

در Payamu برای مشاهده فال خود ، ابتدا نیت کرده سپس بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. غزل و تعبیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 نیت کننده معمولاً در هنگام تفأل از دیوان حافظ، او را به عزیزترین کسانش یعنی به خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم می دهد. این قسم معمولاً به این شکل ادا می شود: ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی. ضمن اینکه شاید بهتر باشد برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

تشخیص و پذیرفتن خوب و بد از محتوای غزل، بستگی به وضعیت روحی، عاطفی و باور صاحب فال دارد. در هر صورت در هر غزل حافظ بیتی وجود دارد که صاحب فال آن را مناسب آرزو و نیت خود می یابد و همان را به عنوان وصف الحال و جواب حافظ می پذیرد و به آرامش خاطر دست می یابد.


ادامه مطلب
ادامه مطلب "فال حافظ شیرازی"

آیا می دانید چه روزی بدنیا آمده اید؟؟؟

ما به شما خواهیم گفت که در روز به دنیا آمده شما چه طالعی برای شما نوشته شده است...!
ادامه مطلب

روز تولد شما: شنبه

این افراد در برخورد با طوفان های زندگی، زود جا خالی نمی کنند. برای موفقیت و خوشبختی می جنگند و در آخر آن را به دست می آورند. باید کناره گیری و دوری کردن از اجتماع را کنار بگذارند. از چشم تنگی و خساست اجتناب کنند و تا می توانند با مردم به شوخ طبعی و اخلاق خوب رفتار کنند.

1

روز تولد شما: یک شنبه

یکشنبه روزی بسیار خوش یمن و میمون است . افرادی که در این روز به دنیا می آیند اغلب در زندگی ثروتمند و موفق خواهند شد. هر کجا می روند، شانس به دنبال آنهاست. افرادی خوش بین و بشاش هستند، اما خود را خیلی جدی می گیرند. باید مراقب باشند که گرفتار غرور و خودبینی نشوند.

2
ادامه مطلب "طالع بینی روز هفته"